Navigace

Kompletní servis autojeřábů

Obraťte se na nás v případě jakýchkoliv technických závad či provozních problémů vašeho autojeřábu. Provádíme opravy elektrických, hydraulických i mechanických částí jeřábů značky Liebherr v našem vlastním servisním středisku. Součástí oprav je zpracování projektové dokumentace a technická pomoc.

Jaký servis jeřábů zajišťujeme

Ať už se jedná o záruční, pozáruční, běžný nebo generální servis, neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby:

  • Opravy výložníků v autojeřábech,
  • opravy hydraulických systémů autojeřábu,
  • opravy podvozku autojeřábů,
  • opravy systému řízení jeřábu,
  • opravy brzdových systémů v autojeřábech,
  • diagnostiky převodovek autojeřábů,
  • diagnostiky závad bezpečnostního zařízení autojeřábu,
  • kalibrace bezpečnostního zařízení a indikátoru vysokého napětí,
  • geometrie kol v jeřábu.

Servisovat autojeřáb u nás je výhodné

Proč opravit jeřáb právě od Zvedame.cz? Od nás získáte kompletní služby bez kompromisů.

Servis jeřábů provádíme po celé ČR

Díky mobilní servisní základně vybavené diagnostickými nástroji a zařízením za vámi přijedeme kamkoliv na území České republiky a Slovenska. Porouchaný autojeřáb opravíme přímo na stavbě nebo ve vašem podniku.

Zaměstnáváme pouze profesionální personál

Za dlouhá léta činnosti naší firmy jsme získali velké množství zkušeností s opravami autojeřábů a jejich příslušenstvím. Náš odborný servisní tým techniků a dělníků má bohatou praxí díky stovkám úspěšně provedených oprav. Poradíme si s jakýmkoliv požadavkem.

Čas neřešíme, přizpůsobíme se vám

Víme, že čas jsou peníze, a že stavba se nesmí zastavit. Dostanete-li se do problémů s vaším jeřábem, kontaktujte nás kdykoliv. Jsme časově velice flexibilní, rychle vám vyrazíme na pomoc a vždy se snažíme o co nejrychlejší realizaci opravy bez omezení kvality.

Zajišťujeme náhradní díly pro autojeřáby

Naším cílem je vyladit váš jeřáb, aby kvalitně fungoval co nejdelší dobu. Poradíme vám proto i při nákupu prověřených náhradních dílů včetně dodání.

Vyberte si z našich dalších služeb

Za velice zajímavé ceny nabízíme realizaci revizních zkoušek a odborné školení vašeho personálu. Ideálním způsobem, jak si ušetřit veškeré starosti, je zapůjčení autojeřábu i s obsluhou od nás.

Kontaktujte nás
a zjistěte cenu pronájmu
Dlouhá řada zákazníků před vámi využila našich komplexních služeb včetně servisu a odborného poradenství. Potřebujete i vy pronajmout jeřáb nebo si půjčit vysokozdvižnou plošinu? Chcete mít jistotu uskutečnění zakázky i v náročných terénních či povětrnostních podmínkách? Trváte na kvalitně, přesně a v dohodnutém čase realizované práci? Máte jakékoliv speciální požadavky v oblasti pronájmu autojeřábů a vysokozdvižných plošin? Ať jste z jakéhokoliv koutu České nebo Slovenské republiky, stačí vyplnit kontaktní formulář. Je to rychlé, bezplatné a my se vám obratem ozveme zpět.

Fungujeme po celé ČR a SR

Jsme vám nablízku kdekoliv v České republice. Zajistíme pronájem autojeřábu v Praze, Brně i Ostravě, avšak půjčujeme jeřáby také v Plzni, Liberci nebo Českých Budějovicích. Provádíme jeřábnické práce na Slovensku. Stejně dostupná je i naše půjčovna vysokozdvižných plošin: Praha, Pardubice, Frýdek-Místek, Olomouc, Třinec, tady všude se na nás můžete s důvěrou obrátit. Pronajmout plošinu v okolí Brna, Ostravy nebo Hradce Králové a dalších měst už není problém. Potřebujete pracovní plošiny na Slovensko? Není nic jednoduššího, než kontaktovat Zvedame.cz a my se o všechno postaráme.

Copyright © 2019 Zvedame.cz