Navigace

Samohybné nůžkové plošiny z naší půjčovny Zvedame.cz jsou určeny pro práce na místech a provozech, kde pracovní prostor vyžaduje především pohyb kolmo nahoru. Patří do skupiny vysokozdvižných plošin, vyznačují se prací ve svislé ose a větší vodorovný dosah (do stran) naopak neumožňují.

Základní dělení nůžkových vysokozdvižných plošin

Podle druhu pohonu se vyvinulo dělení samohybných nůžkových plošin na elektrické a dieselové.

Elektrické nůžkové pracovní plošiny

Pronajměte si elektrickou nůžkovou plošinu s vestavěnou nabíječkou. Denní doba nabíjení je minimálně 8 hodin bez přerušení, poté lze se strojem pracovat 8 až 16 hodin v závislosti na druhu práce a typu plošiny.

Nůžkové plošiny poháněné vlastním dieselovým motorem

Pokud potřebujete pracovat ve venkovních terénech bez závislosti na elektrickém proudu, vyberte si z naší půjčovny dieselových nůžkových plošin.

Bezpečnost a jistota na nůžkové plošině

Práce ve výšce často přináší velké riziko. Nůžková plošina ho prakticky minimalizuje a zaručuje co největší bezpečnost práce.

Kde využijete samohybnou nůžkovou plošinu

Díky obrovské mobilitě, vysoké nosnosti v koši a schopnosti práce na nerovném terénu se se systémem nůžkového zvedání můžete setkat v celé řadě průmyslových odvětví. Uplatnění najde například při zastřešování, v logistice a na letištích. Využijte pronájem nůžkových plošin a získejte skvělého pomocníka přesně pro váš provoz včetně kompletního servisu a dalších služeb!

Půjčování nůžkových pracovních plošin

Kontaktujte nás
a zjistěte cenu pronájmu
Dlouhá řada zákazníků před vámi využila našich komplexních služeb včetně servisu a odborného poradenství. Potřebujete i vy pronajmout jeřáb nebo si půjčit vysokozdvižnou plošinu? Chcete mít jistotu uskutečnění zakázky i v náročných terénních či povětrnostních podmínkách? Trváte na kvalitně, přesně a v dohodnutém čase realizované práci? Máte jakékoliv speciální požadavky v oblasti pronájmu autojeřábů a vysokozdvižných plošin? Ať jste z jakéhokoliv koutu České nebo Slovenské republiky, stačí vyplnit kontaktní formulář. Je to rychlé, bezplatné a my se vám obratem ozveme zpět.

Fungujeme po celé ČR a SR

Jsme vám nablízku kdekoliv v České republice. Zajistíme pronájem autojeřábu v Praze, Brně i Ostravě, avšak půjčujeme jeřáby také v Plzni, Liberci nebo Českých Budějovicích. Provádíme jeřábnické práce na Slovensku. Stejně dostupná je i naše půjčovna vysokozdvižných plošin: Praha, Pardubice, Frýdek-Místek, Olomouc, Třinec, tady všude se na nás můžete s důvěrou obrátit. Pronajmout plošinu v okolí Brna, Ostravy nebo Hradce Králové a dalších měst už není problém. Potřebujete pracovní plošiny na Slovensko? Není nic jednoduššího, než kontaktovat Zvedame.cz a my se o všechno postaráme.

Copyright © 2019 Zvedame.cz