Navigace

Jsme jeřáby, plošiny a ještě mnohem víc. O společnosti Zvedame.cz

Od roku 1992 jsme profesionálním poskytovatelem služeb a řešení v pronájmu jeřábů, pronájmu plošin a další techniky pro práci ve výškách. Každou realizaci v oblasti specializovaných zvedacích zařízení zajistíme od A do Z, abyste se nemuseli o nic starat a na stavbě vše klapalo.

Jádrem naší činnosti je půjčovna vysokozdvižných plošin a autojeřábů s širokým výběrem moderních strojů. Součástí pronájmu je zkušený a zodpovědný strojník, který zařízení dokonale ovládá.

Spolehněte se na dlouhodobé partnerství s námi při realizaci i těch nejsložitějších stavebních prací. Poskytujeme stavební a montážní servis spojený s výstavbou budov, telekomunikačních a energetických objektů včetně větrných elektráren.

Co získáte při spolupráci se Zvedame.cz

  • Komplexní služby a pronájem jeřábů v celé České republice a Slovenské republice,
  • půjčovnu vysokozdvižných plošin a manipulátorů,
  • zkušený tým zahrnující operátory a inženýry,
  • stavební jeřáby v perfektním technickém stavu a vždy připravené k činnosti,
  • jistotu realizace zakázky i v těch nejobtížnějších klimatických a terénních podmínkách,
  • zajímavé ceny včetně slev a bonusů za dlouhodobou spolupráci,
  • servis a bezplatné odborné poradenství,
  • vstřícnost vůči vašim individuálním požadavkům,
  • vždy včas a přesně odvedenou práci.
Kontaktujte nás
a zjistěte cenu pronájmu
Dlouhá řada zákazníků před vámi využila našich komplexních služeb včetně servisu a odborného poradenství. Potřebujete i vy pronajmout jeřáb nebo si půjčit vysokozdvižnou plošinu? Chcete mít jistotu uskutečnění zakázky i v náročných terénních či povětrnostních podmínkách? Trváte na kvalitně, přesně a v dohodnutém čase realizované práci? Máte jakékoliv speciální požadavky v oblasti pronájmu autojeřábů a vysokozdvižných plošin? Ať jste z jakéhokoliv koutu České nebo Slovenské republiky, stačí vyplnit kontaktní formulář. Je to rychlé, bezplatné a my se vám obratem ozveme zpět.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Fungujeme po celé ČR a SR

Jsme vám nablízku kdekoliv v České republice. Zajistíme pronájem autojeřábu v Praze, Brně i Ostravě, avšak půjčujeme jeřáby také v Plzni, Liberci nebo Českých Budějovicích. Provádíme jeřábnické práce na Slovensku. Stejně dostupná je i naše půjčovna vysokozdvižných plošin: Praha, Pardubice, Frýdek-Místek, Olomouc, Třinec, tady všude se na nás můžete s důvěrou obrátit. Pronajmout plošinu v okolí Brna, Ostravy nebo Hradce Králové a dalších měst už není problém. Potřebujete pracovní plošiny na Slovensko? Není nic jednoduššího, než kontaktovat Zvedame.cz a my se o všechno postaráme.

Mapa působení Zvedame.cz v ČR a SR a PL

Copyright © 2022 Zvedame.cz