Navigace

Na první pohled – a také s ohledem na funkčnost – jsou teleskopické nakladače podobné jeřábům a vysokozdvižným vozíkům. Při bližším porovnání však zjistíte, že jsou mnohem praktičtější. Zapomeňte na starosti s rozsáhlým strojním parkem: pronajměte si výsuvný manipulátor a dokonale nahradíte několik dalších strojů či zařízení.

Kde lze využít teleskopický nakladač

V blízké budoucnosti se výsuvné nakladače zásluhou své univerzálnosti dost možná stanou povinným vybavením moderního zemědělce. Dnes najdou využití:

 • V zemědělství (na poli i ve výrobě),
 • na stavbách,
 • ve velkých skladech,
 • v průmyslu,
 • na překladištích.

Co umí zapůjčený teleskopický manipulátor

Široké spektrum využití výsuvných manipulátorů zahrnuje především zvedání a přepravu rozmanitých materiálů (o hmotnosti do 4 tun). V případě nainstalovaného koše s ovladačem se používají ke zvedání pracovníků (na montáže, opravy, stavební práce apod.).

Vlastnosti výsuvných nakladačů

Při zapůjčení teleskopického manipulátoru od Zvedame.cz oceníte zvláště:

 • Pohon všech čtyř kol pro dobrou manipulaci a hladkost přesunu,
 • výkonný turbodieselový motor takřka neomezující hmotnost zvedaného materiálu,
 • délku teleskopického výložníku až 17,5 metrů,
 • variabilitu zakončení manipulátoru (vidle, lžíce, koš, naviják…),
 • systém zámku zadních náprav, který posiluje jeho stabilitu,
 • speciální stabilizátory (volitelné vybavení) ideální pro práci na nerovném povrchu.

Nepromarněte pronájem teleskopických manipulátorů! Budete mít k dispozici skvělého pomocníka pro výškové práce včetně servisu a návazných služeb.

Půjčovna teleskopických manipulátorů

Kontaktujte nás
a zjistěte cenu pronájmu
Dlouhá řada zákazníků před vámi využila našich komplexních služeb včetně servisu a odborného poradenství. Potřebujete i vy pronajmout jeřáb nebo si půjčit vysokozdvižnou plošinu? Chcete mít jistotu uskutečnění zakázky i v náročných terénních či povětrnostních podmínkách? Trváte na kvalitně, přesně a v dohodnutém čase realizované práci? Máte jakékoliv speciální požadavky v oblasti pronájmu autojeřábů a vysokozdvižných plošin? Ať jste z jakéhokoliv koutu České nebo Slovenské republiky, stačí vyplnit kontaktní formulář. Je to rychlé, bezplatné a my se vám obratem ozveme zpět.

Fungujeme po celé ČR a SR

Jsme vám nablízku kdekoliv v České republice. Zajistíme pronájem autojeřábu v Praze, Brně i Ostravě, avšak půjčujeme jeřáby také v Plzni, Liberci nebo Českých Budějovicích. Provádíme jeřábnické práce na Slovensku. Stejně dostupná je i naše půjčovna vysokozdvižných plošin: Praha, Pardubice, Frýdek-Místek, Olomouc, Třinec, tady všude se na nás můžete s důvěrou obrátit. Pronajmout plošinu v okolí Brna, Ostravy nebo Hradce Králové a dalších měst už není problém. Potřebujete pracovní plošiny na Slovensko? Není nic jednoduššího, než kontaktovat Zvedame.cz a my se o všechno postaráme.

Copyright © 2019 Zvedame.cz