Navigace

Možnost nasazení do náročného terénu, široký pracovní rozsah a flexibilita jejich ovládání, to jsou základní charakteristiky teleskopických a kloubových plošin. Jejich pronajmutím získáte zdatného pomocníka pro široké spektrum činností.

Konstrukčně je tvoří především kloubové rameno platformy, umožňující přístup na velmi obtížná místa – dokonce i pod úrovní terénu. Teleskopické modely mají pracovní rozsah 10 až 36 metrů. Pohonu na všechna čtyři kola s oscilační nápravou předurčuje použití stroje do obtížných terénních podmínek.

Výhody vypůjčených teleskopických plošin

Pronájem kloubové pracovní plošiny od Zvedame.cz vám dovolí pracovat:

  • Ve venkovním, nezpevněném terénu, ve vysokých nadmořských výškách i v podzemních prostorách,
  • ve velkém rozsahu, neboť rameno se může pohybovat svisle, vodorovně a otáčet se o 360 °,
  • s možností ovládání z horního koše a z panelu ve spodní části (i při maximální pracovní výšce),
  • v pohybu taktéž během dosažení největší pracovní výšky.

Využijte pronájem kloubových a teleskopických vysokozdvižných plošin, získáte jedinečného pomocníka do pro těžký terén včetně servisu a dalších služeb!

Kloubové bateriové plošiny

Genie Z-45/25 JDC

Kloubová plošina s maximální výškou 16 m a nosností 227 kg.

16 m a 227 kg
Genie Z-34/22N

Kloubová plošina s maximální výškou 12 m a nosností 227 kg.

12 m a 227 kg
Kontaktujte nás
a zjistěte cenu pronájmu
Dlouhá řada zákazníků před vámi využila našich komplexních služeb včetně servisu a odborného poradenství. Potřebujete i vy pronajmout jeřáb nebo si půjčit vysokozdvižnou plošinu? Chcete mít jistotu uskutečnění zakázky i v náročných terénních či povětrnostních podmínkách? Trváte na kvalitně, přesně a v dohodnutém čase realizované práci? Máte jakékoliv speciální požadavky v oblasti pronájmu autojeřábů a vysokozdvižných plošin? Ať jste z jakéhokoliv koutu České nebo Slovenské republiky, stačí vyplnit kontaktní formulář. Je to rychlé, bezplatné a my se vám obratem ozveme zpět.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Fungujeme po celé ČR a SR

Jsme vám nablízku kdekoliv v České republice. Zajistíme pronájem autojeřábu v Praze, Brně i Ostravě, avšak půjčujeme jeřáby také v Plzni, Liberci nebo Českých Budějovicích. Provádíme jeřábnické práce na Slovensku. Stejně dostupná je i naše půjčovna vysokozdvižných plošin: Praha, Pardubice, Frýdek-Místek, Olomouc, Třinec, tady všude se na nás můžete s důvěrou obrátit. Pronajmout plošinu v okolí Brna, Ostravy nebo Hradce Králové a dalších měst už není problém. Potřebujete pracovní plošiny na Slovensko? Není nic jednoduššího, než kontaktovat Zvedame.cz a my se o všechno postaráme.

Mapa působení Zvedame.cz v ČR a SR a PL

Copyright © 2022 Zvedame.cz